Půjčovna

Ke všem kamerám půjčujeme bohaté příslušenství ZDARMA.

1 den před a 1 den po zapůjčení ZDARMA.

Rezervace termínu:
Termín, na který chcete kameru zapůjčit, napište do poznámek při vyplňování objednávky.Vždy máte 1 den před a 1 den po Vašem termínu ZDARMA na vyzvednutí/přijetí a odeslání/vrácení kamery.

Doručení kamery:
Zapůjčené zboží k Vám přijde jeden den předem přes kurýra DPD. Den po ukončení zápůjčky je nutné odeslat zboží zpět k nám. Záloha za zapůjčení je pak zaslána převodem na účet zákazníka po doručení zboží k nám na provozovnu v Praze 10 a to do 3 pracovních dnů po přijetí zboží. Spolu s vráceným zbožím je nutné doložit podepsanou zápůjční smlouvu, která byla zaslána se zbožím. Pokud došlo k poničení zboží zákazníkem nebo přepravou, je záloha vrácena po vyčíslení škod na zboží. Odpovědnost za poškození při přepravě nese nájemce (zákazník).

Osobní vyzvednutí:
Osobní vyzvednutí zapůjčené kamery je možné Po-Pá po telefonické domluvě na tel.: +420 736 436 484 v čase 10:00-16:00 v Praze v Krči a mezi 17:00-21:00 v Praze na Žižkově. Zboží si je možné vyzvednout den předem a vrátit den po ukončení zápůjčky. Platbu i zálohu za zapůjčení je nutné zaslat předem na náš účet. Po přijetí potvrzení si můžete kameru vyzvednout. Po vrácení kamery je záloha za zapůjčení zaslána převodem na účet zákazníka a to do 3 pracovních dnů po přijetí zboží. Pokud došlo k poničení zboží zákazníkem, je záloha vrácena po vyčíslení škod na zboží.

Zobrazeny 3 výsledky

Zobrazeny 3 výsledky